Loading...
Senires – Poprad 2020-05-07T14:40:18+02:00

Senires n.o. – Poprad

V príjemnom prostredí rodinného typu nájde spokojnosť a pohodu 36 klientov v seniorskom veku. V dvojposteľových izbách s predsienkou s kuchynkou alebo kútikom na sedenie a relax je zabezpečená starostlivosť a opatera prostredníctvom odborného personálu. Každá izba má samostatný balkón na oddych a príjemné posedenie.

Prostredníctvom sociálnych terapeutov je zabezpečená 24 – hodinová starostlivosť, individuálne a skupinové terapie, potrebný program a alternatívne terapie.

Zariadenie organizuje spoločné komunity, terapie, výlety, spoločné posedenia a iné zaujímavé činnosti, ktoré sú základom sociálnej rehabilitácie klientov s prihliadnutím na ich individualitu a vekové možnosti. Okolie ponúka príležitosti na rôzne aktivity – relax pri otvorenom ohnisku, športovisko, záhradku, sad a chov domácich zvierat. Blízka reštaurácia ponúka aj rodinné posedenie pri okrúhlych výročiach a rôznych iných príležitostiach.

Okolie ponúka príležitosti na rôzne aktivity – relax pri otvorenom ohnisku, športovisko, záhradka, sad a chov domácich zviera (hydina, baránky a zajace/. Chodby zariadenia umožňujú aj spestrenie klietkami a spevom spevavých vtáčikov – kanárikov. V spoločnej jedálni kraľuje veľké akvárium. Detské práce a farebné tapety spestrujú chodby a predsienky izieb. Klienti majú možnosť priniesť si do zariadenia svoj nábytok, obľúbené veci, obrázky, spomienkové predmety.
Kolektív zamestnancov je postavený na empatickom základe. Pohladenie a milé slovo dotvorí príjemnú pohodu a radosť so spoločne prežitých chvíľ, v ktorých sa nikto nebude cítiť osamotený.

Krízový plán

Príprava na riešenie situácie v prípade karantény v zariadení pre seniorov

gfdgfdgf

gfdgfdgfdgggggggghjhkjhkjhkjhkjhkjhkjhkjhkjhkjhkjhkjhkjhkjkjhaaaaasasasassasasasssy

sadsads