V centre Senires n.o. Dolný Pial pomáhame seniorom žiť plnohodnotný život.

V centre Senires n.o. Dolný Pial rodinného typu nájde spokojnosť a pohodu 20 klientov v seniorskom veku. V dvojposteľových izbách s predsienkou s kuchynkou alebo kútikom na sedenie a relax je zabezpečená starostlivosť a opatera prostredníctvom odborného personálu. Každá izba má samostatný balkón na oddych a príjemné posedení.

Klienti, ktorí žijú v našom zariadení, nepoznajú čo je to nuda. V rámci kreatívnych-tvorivých činností vyrábajú, tvoria, kreslia, maľujú. Sú veľmi šikovní. Aktivity robia väčšinou svojpomocne, občas s menšou pomocou sociálnej pracovníčky. Z každej jednej činnosti majú radosť, hlavne keď zistia, čo všetko dokážu, aj keď to ešte za svojho života nikdy nerobili.

Aktivity v centre okolí

JE TO NÁŠ DLHOROČNÝ TÍM ČO ROBÍ DOMOV U NÁS TAK VÝNIMOČNÝ

Vieme, že: „Všade dobre, doma najlepšie”, preto sa snažíme o vytvorenie príjemného rodinného zázemia, v ktorom sa klienti a ich návštevy cítia príjemne. Ku klientom pristupujeme individuálne. Snažíme sa zachovať a rozvíjať ich sebestačnosť a samostatnosť.
Rešpektujeme ich spôsob života, na ktorý boli zvyknutí zo svojich domovov.

0
Rokov skúseností
100
Obslúžených klientov
0
Členný skúsený tím

FOTOGALÉRIA

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Vybudovali sme zariadenie pre seniorov, ktoré vytvorí svojím technickým a najmä ľudským potenciálom vysoký štandard poskytovaných služieb v prospech Vašej spokojnosti.

Našim poslaním je odborne poskytovať pomoc, podporu a starostlivosť ľuďom so zníženou sebestačnosťou. Preto sa denne snažíme vytvoriť podmienky na pokračovanie života tak, ako boli zvyknutí s prepojením na sociálnu a zdravotnú starostlivosti na špičkovej úrovni a dôrazom na individuálne potreby, kvalitu a úctu.

„ Keď život pokračuje s nami – podporujeme seniorov zachovávať dôstojný život a sebestačnosť v príjemnom prostredí.“

Ak máte záujem o umiestnenie v našom zariadení pre seniorov alebo v domove sociálnych služieb kontaktujte nás telefonicky alebo stačí ak vyplňte nasledujúci kontaktný formulár a v priebehu niekoľkých dní vás bude kontaktovať náš pracovník, ktorý vám pomôže so všetkými administratívnymi krokmi a v prípade potreby Vám pomôže aj pri riešení vašej sociálnej situácie.