VÍTAJTE U NÁS V POPRADE

V príjemnom prostredí rodinného typu nájde spokojnosť a pohodu 36 klientov v seniorskom veku. V dvojposteľových izbách s predsienkou s kuchynkou alebo kútikom na sedenie a relax je zabezpečená starostlivosť a opatera prostredníctvom odborného personálu. Každá izba má samostatný balkón na oddych a príjemné posedenie.

Prostredníctvom sociálnych terapeutov je zabezpečená 24 – hodinová starostlivosť, individuálne a skupinové terapie, potrebný program a alternatívne terapie. Zariadenie organizuje spoločné komunity, terapie, výlety, spoločné posedenia a iné zaujímavé činnosti, ktoré sú základom sociálnej rehabilitácie klientov s prihliadnutím na ich individualitu a vekové možnosti.

Okolie ponúka príležitosti na rôzne aktivity – relax pri otvorenom ohnisku, športovisko, záhradku, sad a chov domácich zvierat. Blízka reštaurácia ponúka aj rodinné posedenie pri okrúhlych výročiach a rôznych iných príležitostiach. Okolie ponúka príležitosti na rôzne aktivity – relax pri otvorenom ohnisku, športovisko, záhradka, sad a chov domácich zviera (hydina, baránky a zajace).

Chodby zariadenia umožňujú aj spestrenie klietkami a spevom spevavých vtáčikov – kanárikov. V spoločnej jedálni kraľuje veľké akvárium. Detské práce a farebné tapety spestrujú chodby a predsienky izieb. Klienti majú možnosť priniesť si do zariadenia svoj nábytok, obľúbené veci, obrázky, spomienkové predmety.

Kolektív zamestnancov je postavený na empatickom základe. Pohladenie a milé slovo dotvorí príjemnú pohodu a radosť so spoločne prežitých chvíľ, v ktorých sa nikto nebude cítiť osamotený.

Krízový plán

Príprava na riešenie situácie v prípade karantény v zariadení pre seniorov

Senires, n.o. – Poprad

Scherfelova 1370/16

058 01 Poprad – Veľká

+421 (0)918 303 533 – Riaditeľka

+421 (0)908 675 513  – Sociálny pracovník

+421 (0)917 937 463 – Opatrovateľky a zdravotná sestra

@gmail.com

senires.com/poprad

PO – PIA 08:00 – 16:00

A TAKTO SI TU NAŽÍVAME