V zariadení Senires n.o. Poprad pomáhame seniorom žiť plnohodnotný život.

Zariadenie pre seniorov Senires n.o. sa nachádza v prímestskej časti mesta Poprad zvanej Veľká. Je považovaná za vstupnú bránu Vysokých Tatier. Pre jej bohatu občianskú vybavenosť a dostupnosť patrí k lukratívnym častiam mesta Poprad. Nájdete tú 2 kostoly, Farnosť seleziánov, obchody, futbalový štadión či reštaurácie a kaviarničky.

V takto príjemnom prostredí nájde spokojnosť a pohodu 36 klientov v seniorskom veku. Vďaka takto nízkemu nízkemu počtu sú vzájomné vzťahy medzi klientmi a personálom v zariadení priateľské až rodinné.

Ubytovanie je zabezpečené v jedno a  dvojposteľových izbách s predsienkou na sedenie alebo kuchynkou. Všetky izby sú vybavené vlastným bezbariérovým  WC a kúpeľňou. Detské práce a farebné tapety spestrujú chodby a predsienky izieb. Klienti majú možnosť priniesť si do zariadenia svoj nábytok, obľúbené veci, obrázky, spomienkové predmety. Uzavretý areál ponúka príležitosti na rôzne vonkajšie aktivity a relax pri otvorenom ohnisku, na športovisko, či v záhradke.

Prostredníctvom sociálnych terapeutov je zabezpečená 24 – hodinová starostlivosť, individuálne a skupinové terapie, program a alternatívne terapie. Zariadenie organizuje spoločné komunity, terapie, výlety, spoločné posedenia a iné zaujímavé činnosti, ktoré sú základom sociálnej rehabilitácie klientov s prihliadnutím na ich individualitu a vekové možnosti. Pohladenie a milé slovo dotvorí príjemnú pohodu a radosť so spoločne prežitých chvíľ, v ktorých sa nikto nebude cítiť osamotený.

Aktivity v zariadení a okolí

JE TO NÁŠ DLHOROČNÝ TÍM ČO ROBÍ DOMOV U NÁS TAK VÝNIMOČNÝ

Vieme, že: „Všade dobre, doma najlepšie”, preto sa snažíme o vytvorenie príjemného rodinného zázemia, v ktorom sa klienti a ich návštevy cítia príjemne. Ku klientom pristupujeme individuálne. Snažíme sa zachovať a rozvíjať ich sebestačnosť a samostatnosť.
Rešpektujeme ich spôsob života, na ktorý boli zvyknutí zo svojich domovov.

0
Rokov skúseností
100
Obslúžených klientov
0
Členný skúsený tím

FOTOGALÉRIA

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Vybudovali sme zariadenie pre seniorov, ktoré vytvorí svojím technickým a najmä ľudským potenciálom vysoký štandard poskytovaných služieb v prospech Vašej spokojnosti.

Našim poslaním je odborne poskytovať pomoc, podporu a starostlivosť ľuďom so zníženou sebestačnosťou. Preto sa denne snažíme vytvoriť podmienky na pokračovanie života tak, ako boli zvyknutí s prepojením na sociálnu a zdravotnú starostlivosti na špičkovej úrovni a dôrazom na individuálne potreby, kvalitu a úctu.

„ Keď život pokračuje s nami – podporujeme seniorov zachovávať dôstojný život a sebestačnosť v príjemnom prostredí.“

Ak máte záujem o umiestnenie v našom zariadení pre seniorov alebo v domove sociálnych služieb kontaktujte nás telefonicky alebo stačí ak vyplňte nasledujúci kontaktný formulár a v priebehu niekoľkých dní vás bude kontaktovať náš pracovník, ktorý vám pomôže so všetkými administratívnymi krokmi a v prípade potreby Vám pomôže aj pri riešení vašej sociálnej situácie.